Aşağıdaki formu kullanarak bize ulaşabilir, yeni projemiz hakkında bilgi alabilir ve talepte bulunabilirsiniz.


Bize Ulaşın: 0 543 4898433

Sakarya’nın yükselen değeri Serdivan’da prestijli ve ayrıcalıklı villa projelerimizle sizleri yeni bir yaşama davet ediyoruz.Yeşilden vazgeçemeyenler bu projede yaşamı yeniden keşfedecek.

Ailenizin ihtiyaçlarına yönelen, büyük bahçe ve geniş metrekarelere yayılan ferah bir yaşamın başladığı projelerimizde herkese uygun konseptte bir yaşam alanı var. Zarafetin konforla buluştuğu bu özel villalarda yüksek tavanlı loftlar, yeşilin göz dolduran tonlarıyla düzenlenmiş bahçelerle yaşamınızı dört mevsim tatil konforuna dönüştürecek. Balkonlar, kış bahçeleri ve her aile için ayrılan 3 arabalık kapalı otopark alanları ile ferahlığı ve özel alanları yeniden keşfedeceksiniz.Avantajlı konumu ile size ve ailenize çok zaman kalacak!

Şehrin yaşama açılan kapısı Serdivan’ın merkezi konumu ve kolay ulaşım imkânıyla tüm ihtiyaçlarınıza birkaç adımda ulaşırken aynı zaman kendinize ait müstakil yeşil hayatınızda şehrin gürültüsünden uzak ve dingin hayatın tadını çıkaracaksınız.Ön talebinizi ileterek ayrıcalıklı Remley projelerinde yerinizi alabilirsiniz.

Remley mimarlarının tasarımları ile özelleşen villalar ile yepyeni bir yaşam standartına "Merhaba!" deyin. Hayalinizdeki evi bize bildirin, projemizde size ait ayrıcalıklı konutunuzu sizin için tasarlayarak bu nefis yaşam alanlarına siz de imzanızı ekleyin. Mesaj kısmından hayalinizdeki konutun özelliklerini bize iletebilirsiniz.